تفاوت خرید دستگاه فلزیاب و گنج یاب از شرکت و شخص

بدون دیدگاه

✔️ تفاوت خرید از شرکت و شخص

? متاسفانه در ایران بازار فروش فلزیاب خیلی اشفته و پر از کلاه برداری و دوز و کلک شده است و هر کسی که ۲ دستگاه فروخته اسمش را فروشنده گذاشته و شروع به تبلیغ می کند و با فروش دستگاه بدون داشتن جا و مکان مشخص و شرکت ثبت شده مبالغ کلانی به جیب می زند توجه داشته باشید که اگر از شخص دستگاهی خرید کنید عواقب بدی خواهد داشت که به طور مثال چند مسئله مهم می پردازیم .

⭐️ به علت نداشتن جا و مکان ثابت اگر دستگاهی که خریداری کرده اید اصل نباشد نمی توانید به هیچ عنوانی شکایت از شخص داشته باشید .

⭐️ اینگونه افراد معمولا بعد از فروش چند دستگاه سایت یا کانال خود را مسدود کرده و همچنین شماره خود را مسدود می کنند و روز از نو و روزی از نو با یک اسم و شماره و کانال جدید شروع به تبلیغ می کنند .

⭐️ در صورت خرید از شخص به هیچ عنوان از خدمات پس از فروش خبری نخواهد بود زیرا نه شرکتی در کار است و در صورت نبودن خدمات پس از فروش دستتان به جایی بند نخواهد بود و همچنین گارانتی دستگاه هم بی فایده خواهد بود .

⭐️ مسئله اصلی قیمت دستگاه است که هر دستگاهی که از هر شرکت خارجی خریداری شود اگر توسط شخصی باشد همان قیمت سایت اصلی شرکت سازنده خواهد بود در حالی که اگر این خرید توسط شرکت به صورت عمده انجام شود قیمت حداقل ۲۰% الی ۴۰% کمتر از قیمت درج شده در سایت می باشد و همچنین شرکت فروشنده در ایران نیز تخفیف پایینتری به خریدار خواهد داد زیرا در زمان خرید درصدی کسر شده پس منطقی است که به خاطر رقابت شرکت فروشنده پایین ترین قیمت را دشته باشد .

تفاوت خرید دستگاه فلزیاب و گنج یاب از شرکت و شخص

تفاوت خرید دستگاه فلزیاب و گنج یاب از شرکت و شخص

⭐️ به پایین بودن قیمت شرکت ها نسبت به اشخاص به هیچ عنوان شک نکنید زیرا در هر دستگاهی با استعلام از شرکت یا کارخانه سازنده می توان به اصل دستگاه پی برد و شرکت معتبر همیشه قیمت کمتری خواهد داشت .

مطلب پیشنهادی  اجاره دستگاه طلایاب و گنج یاب

⭐️ از فروشنده حتما فاکتور خرید از شرکت اصلی فروشنده را بگیرید و همچنین فاکتور شرکتی که در ایران این دستگاه را به شما می فروشد و حتما در فاکتور قید شود که این دستگاه ساخت فلان شرکت و به عنوان اصل و اورجینال فروخته می شود و حتما حتما مهر شرکت در زیر فاکتور داشته باشد که اگر دستگاه غیر اورجینال بود به راحتی می توانید از طریق شکایت از شرکت فروشنده پول خود را پس بگیرید و در مورد قانونی نبودن دستگاه نگران نباشید اگر شرکت فروشنده در ایران ثبت شده باشد می توانید فاکتور را به عنوان معدن یاب تهیه کنید .

? پس مواظب اشخاص حیله گر فروشنده فلزیاب باشید که دستگاه را به بالاتر از قیمت اصلی به شما فروخته و ادعا می کنند که شرکت سازنده مثلا $۲۰۰۰ دلار قیمت زده و ماهم ۳ میلیون سود میکنیم که تقریبا ۱۱ میلیون تومان می شود در حالی که این دستگاه را از شرکت ثبت شده و معتبر خریداری کنید قیمت حداقل ۳ الی ۴ میلیون در یک دستگاه ۱۱ میلیونی پایین تر خواهد بود و برای مطمئن شدن از اصل و بدل بودن دستگاه روش های زیادی وجود دارد که می توانید موقع خرید استعلام کنید و به یاد داشته باشید که در ایران تعداد انگشت شماری شرکت معتبر فروشنده فلزیاب وجود دارد در حالی که به جرات می توان گفت صدها فروشنده در این عرصه فعالیت می کنند و هر ماه با یک اسم و سایت مختلف .

 

مشاوره و خرید بهترین و به صرفه ترین دستگاه های فلز یاب و گنجیاب به شرط اصل بودن دستگاه

موفق و پیروز باشید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 4.3]
  • نویسنده
    طلایاب
  • تعداد بازدید
    1,721 بازدید
۰دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید

هجده + 16 =

لیست قیمت فلزیاب
اخبار ویژه